Liga Pare

Zyrtare: Kjo skuadër ka siguruar shërbimet e Labinot Osmanit

Ish sulmuesi i Feronikeli, Labinot Osmani, i ka dhënë fund spekulimeve rreth të ardhmes së tij, shkruan futbollikosovar.com

Osmani ka vendosur që të qëndrojë në “Ferki Aliu” edhe për një sezon, ku njëherësh është edhe kapiten i Vushtrrisë.

“Lideri i padiskutushëm, golashenuesi i të gjitha kohërave, ka vendosur që ti prij #betejës bashkë me djelmoshat tjerë nën shiritin e kapitenit drejtë synimit të përbashkët #drejtesuperliges 💙

Ne e Faleminderojm siqerisht Labin për gatishmërin dhe vullnetin për të qenë pjesë e klubit!” shkruhet në postimin e klubit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top