Liga Pare

Ekskluzive: Granit Arifaj sot pritet të bëhet me skuadër të re!

Një nga sulmuesit më të spikatur të futbollit kosovar, Granit Arifaj që deri më tani ka njërsitur fanellën e Drenicës, Feronikelit, Hajvalisë e Istogut sot pritet të bëhet me skuadër të re.

Lexo më shumë: Ekskluzive: Mark Milicaj prezantohet sot te kjo skuadër

Siç mëson futbollikosovar.com, Granit Arifaj sot pritet të prezantohet te skuadra e Dukagjinit të Klinës.

Dukagjini luan në Ligën e Parë të Kosovës, dhe këtë vit synon inkuadrimin në eliten e futbollit kosovar.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top