Superliga

Josa ju ndalon këtë gjë, futbollistëve të Prishtinës para ndeshjës me Fola Esch (Video)

Prishtina të mërkuren e shkuar barazoj 0 me 0 ndaj skuadrës Fola Esch në kuadër të Ligës së Evropës, shkruan futbollikosovar.com.

Me një herë pas kthimit në Kosovë, Prishtina ka vazhduar me përgaditje për ndeshjën kthyese që zhvillohet të enjten e ardhshme, në Mitrovicë.

Në një kronik nga ‘Sporti në KlanKosova’, të bërë dje për klubin e Prishtinës, flet trajneri i skuadrës Mirel Josa lidhur me përgaditjet dhe kundërshtarin nga Luksenburgu, kurse trajneri nga Shqipëria i ka ndaluar futbollistëve të japin intervista për mediume deri në përfundim të kësaj ndeshje.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top