Bota

Avdijaj i gëzohet interesimit nga Premier League

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Donis Avdijaj, i është gëzuar interesimit të tri skuadrave të Premier Leagues së Anglisë, Newcastle United, Evertonit dhe Huddersfield.

Interesimin e këtyre tri skuadrave e kanë bërë të ditur të mërkurën mediumet në Angli, shkruan sot Koha Ditore.

Avdijaj, 21-vjeçar, të mërkurën për gazetën ka theksuar se vendimin se cilës skuadër do t’i bashkohet do ta marrë gjatë verës.

Ai insiston se ende nuk ka bërë asnjë marrëveshje. Thotë se me letra është ende lojtar i Schalkes. /koha/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top