Liga Pare

Bashkimi nënshkruan me katër futbollistë (FOTO)

Skuadra e Bashkimit për të cilën sivjet do të jetë sezoni i dytë radhazi në Ligën e Parë, ka vazhduar kontratën me katër futbollistë, shkruan futbollikosovar.com

Klubi nga Koretini ka zyrtarizuar bashkpunimin me këta futbollistë: Durim Baxhuku, Fidan Kqiku, Besmi Korbi dhe Admir Kastrati.

“KF.Bashkimi Koretin falenderon Durimin, Fidanin, Besmirin dhe Admirin për besimin dhe zgjedhjen e bërë.
KF.Bashkimi do të vazhdoj fuqishëm që ditëve në vazhdim të sjellim zyrtarizime dhe transfere të reja.” shkruhet në njoftimin e Bashkimit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top