Liga Pare

Besa merret vesh me pesë futbollistë

Drejtuesit e Besës mbrëmë kanë pasur një takim me disa prej lojtarëve që bartën barrën kryesore edicionin e kaluar.

Fjala është për Fetim Kasapin, Florent Papuqin, Fatlum Gashin, Adis Salihun dhe portierin Visar Haxhijaj.

Ndërkohë, Gazetasheshi.com merr vesh se të gjithë futbollistët kanë gjetur akordin për vazhdimin e bashkëpunimit me Besën.

Futbollisti i radhës që pritet të vazhdojë me klubin pejan është Florent Qorraj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top