Liga Pare

Bukuritë e një fushe futbolli në Kosovë (FOTO)

Pak stadiume në Kosovë janë të rrethuara nga pyjet dhe që i japin një bukuri të rrallë edhe fushës së futbollit!

Në fshatin Hogosht të Dardanës, është fushë tërheqëse edhe për klubet që luajnë aty, për nga bukuritë që janë përreth saj raporton BotaSot

Kika e Hogoshtit luan në Ligën e Parë dhe ka investuar në këtë fushë, duke krijuar një panoramë të këndshme sportive.

Kika e Hogoshtit pozicionohet ne poziten e 13 me 33 pikë ne zonën e barazhit , ku ndeshjet e fundit që do të mundohet ti ik kësaj pozite do ta zhvillojë kundër Fushe Kosoves .

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top