Kupa

Ceremonia dhe festa e lojtarëve të Dritës (VIDEO)

Drita ka fituar ndeshjen ndaj Prishtines me rezultat 2:1 , kjo fitore i solli Drites trofeun e parë te Superkupes se Kosoves në futboll , te parët ne epersi kalun Prishtina permes Mankendes , ndersa për Driten shenun Fidan Gerbeshi për të barazuar rezultatin si dhe Betim Haxhimusa shenoj për golin e fitores

Momentet e dorzimit te Superkupes si dhe festa e lojtarëve te Drites

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top