Liga Pare

Dardana-Lepenci: Kjo skuadër shkon në barazh!!

Skuadrat të cilat sezonin që lamë pas garuan në Ligën e Dytë B, Dardana dhe Lepenci, u përballën në “Rexhep Rexhepi” të Drenasit për të përcaktuar skuadrën e cila shkon në barazh për ngritje në Ligën e Parë, shkruan futbollikosovar.com

Në këtë takim triumfoi Dardana me rezultat minimal 1:0 me goli ne shënuar nga Egzon Huruglica në fund të pjesës së parë.

Të pranishëm në stadium ishin të dy tifozëritë, ‘Dardanët’ dhe ‘Fikshat’.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top