Superliga (F)

Drenica – Ferizaj: Ky është rezultati përfundimtar nga kjo miqësore

Është mbyllur ndeshja miqësore ndërmjet Drenicës dhe Ferizajt pa gola 0:0.

Kjo ishte miqësorja e fundit e Drenicës, në Shqipëri para se skuadra të rikthehet në Kosovë, për t’u përgaditur për ndeshjen e Kupës, ku do të takohet me Arbërinë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top