Superliga

EKSKLUZIVE: Drita nëshkruan kontratë tre vjeçare me super-talentin kosovar!

Drita po mobilizohet fuqishëm për Ligën e Kampionëve dhe sezonin e ri, shkruan futbollikosovar.com

Kampionia e Kosovës deri më tani ka nënshkruar me tre futbollistë si dhe ka rinovuar kontratën me shumicën e lojtarëve.

‘Futbollikosovar.com’ merr vesh ekskluzivisht se gjilanasit kanë nënshkruar me super-talentin 17 vjeçar të Ferizajit, Albin Krasniqin.

Krasniqi është mesfushor por mund të luajë edhe si sulmues krahu. Drita ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me të.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top