Futsalli

FINALJA E MADHE: Feniks – Besa, ja dita e ndeshjës!

Finalja e madhe e Kupës së Kosovës në futsal, pritet të zhvillohet të shtunen (nesër), me 17 shkurt, për nder të 10 vjetorit të panvarësis së Republikës së Kosovës, shkruan futbollikosovar.com.

Në finale takohen skuadra nga Drenasi, Feniksi që mposhti në gjysmë-finale Prishtinën dhe skuadra pejane Besa, që në gjysmë finale eleminoj Liburnin.

Feniks dhe Besa luajn nesër nga ora 18:00, në Pallatin e rinis dhe sportit në Prishtinë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top