Superliga

Gjilani luan sot miqësore me këtë skuadër!

Skuadra e Gjilanit do luaj sot miqësoren e parë gjatë kësaj faze përgaditore, shkruan futbollikosovar.com.

Gjilani do luaj në udhtim te skuadra e Ligës së Parë, Vushtrria.

Kjo ndeshje do zhvillohet në stadiumin ‘Ferki Aliu’, në Vushtrri dhe fillon nga ora 17:30.

Kujtojm nga Gjilani janë larguar shumë futbollist ndërsa janë bërë edhe disa transfere që priten të testohen sot.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top