Uncategorized

Këto janë skuadrat ku ka luajtur më parë transferi i ri i Gjilanit, Emmanuel Mbella (FOTO)

Skuadra e Gjilanit këtë afat ka qenë mjaft aktive. Dje gjilanasit kanë nënshkruar me mesfushorin nga Kameruni, Emmanuel Mbella.

25 vjeçari ka luajtur në disa skuadra gjatë karrierës së tij nëpër vende të ndryshme, në Rumani, Gjermani, Itali, Shqipëri, së fundmi Maqedoni dhe tani në Kosovë, shkruan futbollikosovar.com

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top