Kupa

Kjo është deklarata e portierit të Prishtinës pas ndeshjes së Superkupës

Portieri Visar Bekaj thotë se Prishtinës i kanë kushtuar rastet e lëshuara në humbjen 1:2 nga Drita, në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Kosovës në futboll.

Bardhekaltrit e kanë qëlluar shtyllën tri herë në pjesën e parë dhe me këtë rast iu mungoi edhe fati.

“Humbëm shumë raste në pjesën e parë. Kemi mundur të fitonim. Por, kështu e ka futbolli”, ka thënë kapiteni i prishtinasve për Supersport.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top