Liga Pare

Kjo është skuadra e re e Bergin Maliqit

Bergim Maliqi është bërë me skuadër të re. Sulmuesi i krahut ka arritur marrëveshje me Besën e Pejës, shkruan Gazetasheshi.

Maliqi veshi fanellën e Besës sot në miqësoren e humbur 3:0 nga Drenica.

Lojtari së fundmi ishte pjesë e Vllaznisë së Pozheranit, teksa karrierën më të madhe e ka kaluar te Drita aty ku ishte njoftuar me trajnerin, Ismet Munishi, me të cilin janë ribashkuar te ekipi pejan.

Ai dhe Besa synojnë Superligën.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top