Futsalli

Ky televizion transmeton ndeshjen finale të Kupës së Kosovës në Futsal

Finalia e madhe e Kupës së Kosovës në futsal, do zhvillohet nesër nga ora 18:00, e ku takohen Besa dhe Feniksi.

Këtë ndeshje drejtpërdrejt nga pallati i rinis dhe sportit në Prishtinë do e transmetoj Radio Televizioni i Kosovës, shkruan futbollikosovar.com.

Kujtojm se Feniksi kishte eleminuar në gjysmë finale skuadren e Prishtinës, ndërsa Besa, finalen e siguroj duke mposhtur Liburnin e Gjakovës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top