Liga Pare

Lajm i madh për tifozët e vushtrrias: Ky futbollist i thotë “PO” FC Vushtrrisë

Zyrtare: vazhdon kontratën deri në Qershor 2019!

Lideri i padiskutushëm, golashenuesi i të gjitha kohërave, ka vendosur që ti prij betejës bashkë me djelmoshat tjerë nën shiritin e kapitenit drejtë synimit të përbashkët

Ne e Faleminderojm siqerisht Labin për gatishmërin dhe vullnetin për të qenë pjesë e klubit, ka shkruar Vushtrria në Facebook.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top