Superliga (F)

Lajmi i fundit: Futbollit kosovar i shtohet edhe një skuader e femrave (Foto)

Futbolli femror në vend çdo herë e më shumë po bëhet më atraktiv për gjinin femrore, shkruan futbollikosovar.com.

Nga sot skuadrave të femrave, i’u shtohet edhe KFF Lepenci, njofton faqja zyrtare e këtyre të fundit.

Për herë të parë në histori të klubit do të kemi edhe ekipin e femrave në futboll të cilat do të udhëhiqen nga dy trajneret Mexhide Gavazi dhe Besiana Berisha, shkruhet në njoftimin zyrtar nga Lepenci.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top