Superliga

‘Legjendat’ kanë një surprizë për Llapin

Tifo-grupi ‘Legjendat’ pas një mbledhje të mbajtur dje kanë vendosur t’i kthehen tribinave.

Ata fillimisht kishin bojkotuar Llapin përshkak të disa probleme që kanë pasur me klubin, por siç duket janë tejkaluar, shkruan futbollikosova.rcom

Ata gjithashtu sot do të shkojnë në stërvitjen e Llapit që ti motivojnë për ndeshjen e ardhshmë ndaj Vllaznisë.

“Rikthehemi ne tribuna 📢

– Pas një ndeshje bojkot , per disa paknaqesi tona te cilat kan filluar te vihen ne vend , ne konsultim me nengrupe dhe antaret e Legjendave vendosem qe te rikthehemi ne tribuna.

Neser Legjendat , vizitojnë lojtarët nga ora 11:00 ne stervitje ne Zahir Pajaziti , duke i motivuar per ndeshjen e rradhes kunder Vllaznis se Pozheranit.

Ndeshja e rradhes luhet diten e merkure ne ora 14:00 ne Zahir Pajaziti , kunder Vllaznis se Pozheranit ndersa mbledhja e Legjendave fillon nga ora 13:00 tek sheshi i 4deshmorve.”

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top