Liga e Dyte

LIGA E DYTË: Këto janë përballjet e ditës së sotme

Sot me fillim nga ora 13:00 zhvillohen ndeshjet e xhiros së 18-të në Ligën e Dytë A, dhe ato të xhiros së 16-të në Ligën e Dytë B.

LIGA E DYTË A, ora 13:00.
Uv Malisheva – Dardanët
Gryka – Ratkoci
Luftëtari – Rilindja e Kosovës
Dejni – Behari
Deçani – Përparimi

LIGA E DYTË B, ora 13:00.
Lepenci – Drenoci
Arbëria – Vëllazëria
Xërxa – Çeliku
Minatori – Rinia

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top