Liga e Dyte

Liga e Dytë: Rezultatet dhe tabelat pas ndeshjeve të sotme

Sot u zhvilluan ndeshje në Ligën e Dytë A dhe B.

LIGA E DYTË A:
Dukagjini (N) 1:3 Opoja
Istogu 5:0 Besa
Uv e Malishevës 3:1 Dardanët
Gryka 7:0 Ratkoci
Luftëtari 1:2 Rilindja e Kosovës
Dejni 0:4 Behari
Deçani 1:0 Përparimi
Dardania – Lugu i Baranit (Nesër)

LIGA E DYTË B:

Dardana 3:0 Tefik Canga
Sharri 3:1 Ulpiana
Lepenci 8:0 Drenoci
Arbëria 5:3 Vëllazëria
Xërxa 1:0 Celiku
Minatori 0:1 Rinia
Bashkimi (GJ) – Kastrioti (Nesër)
Galaksia – Vjosa (Nesër)

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top