Liga Pare

Llapi i transferimeve “bombastike” luan baras me Istogun

Llapi vazhdon me ndeshjet miqësore, para fillimit të edicionit të ri.

Llapjanët u takuan sot me ekipin e Ligës së Parë, Istogun.

Takimi u mbyll me rezultat të barabartë, 2:2.

Për Llapin golat i realizuan Edon Zeqiri dhe Ermal Krasniqi.

Ndërkohë, për “Troftat” shënuan Florent Rexhaj dhe Besmir Fetahu.

Nesër ekipi i Bylbyl Sokolit takohet me Vushtrrinë.

Ndryshe, ndeshjen e parë në kampionat, Llapi e zhvillon ndaj Drenicës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top