Superliga

Mentor Mazrekaj ka disa fjal para ndeshjës me Trepçën ’89

Prishtina do luaj nesër sfiden e rradhës ndaj Trepçës ’89, në kuadër të xhiros së 23-të, në Vala Superligë, shkruan futbollikosovar.com.

Para kësaj ndeshje futbollisti i Prishtinës, Mentor Mazrekaj ka thënë se shpreson shumë që skuadra e tij, do ta menaxhoj mirë epërsinë e krijuar të pikëve +4, ndaj kundërshtarve.

“Mendoj dhe duhet të besoj që edhe kjo ndeshje do të shkoj drejt ecurisë së serisë së fitoreve. Shpresoj shumë që përvoja jonë do të na ndihmoj që të menaxhojmë epërsinë e krijuar të pikëve +4 ndaj rivalëve”, ka thënë Mentor Mazrekaj, për ‘prishtinafc.com’, i cili po rikthehet gradualisht nga lëndimi që kishte pasur më herët.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top