Uncategorized

Miqësorja Bashkimi – Ramiz Sadiku, ky është rezultati përfundimtar

Dy skuadrat nga Liga e Parë, Bashkimi dhe Ramiz Sadiku, sot në Gjilan luajtën një ndeshje miqësore, ndeshje në të cilën u shënuan plotë gjashtë gola. Skuadra nga Prishtina shënoi fitore me rezultat 2:4.

Aktualisht në renditjen tabelare Ramiz Sadiku gjendet në pozitën e 10-të me 21 pikë të grumbulluara, një më shumë se skuadra nga Koretini e cila ka gjithsej 20 sosh dhe zë vendin e 12-të në klasifikim.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top