Superliga (J)

Musafir special në ndeshjen Ramiz Sadiku – Vëllaznimi (Juniorët)

Ndeshja e vleshme për Superligën e Juniorëve, Ramiz Sadiku – Vëllaznimi ka qenë sot e veqant për arsyje se nga afër takimin e përcjelli ish futbollisti dhe kapiteni i Kombëtarës Shqiptare, Lorik Cana, shkruan futbollikosovar.com.

Në takimin e sotëm mes dy skuadrave ‘njomake’ fitues doli skuadra e Ramiz Sadikut me rezultat 2-1.

Theksojm se kryetar i klubit gjakovar është babai i Lorikut, Agim Cana i cili po bënë një punë të jashtëzakonshme te Vëllaznimi./futbollikosovar.com.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top