Superliga (F)

Pasioni i Kryeziut për futboll, synon të kalojë kufijtë

Në “Rrëfim Jete” në KTV kësaj radhe e ftuar ishte futbollistja Edona Kryeziu.

22-vjeçarja për pak minuta tregoi për dashurinë që ka për këtë sport dhe për sfidat që kalon si futbolliste në Kosovë.

Ajo shtatë vjet luajti për Prishtinën, dy të tjera për Hajvalinë ndërsa tash është pjesë e Mitrovicës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top