Superliga

Përmbledhje nga ndeshja Drenica 1:0 Gjilani (VIDEO)

Drenica e ka shënuar fitoren e parë në stinorin pranveror përballë Gjilanit me rezultat 1:0, në ndeshjen e cila në fund doli jashtë kontrollit, pas goditjes që mori Taulant Dajaku i vendasve nga një tifoz i Gjilanit. Pas kësaj ndodhi një përleshje mes tifozëve mysafirë dhe policisë e aty u përfshinë edhe tifozët vendas, ku disa prej tyre hynë edhe në fushë duke kërkuar përballje me “Skifterat”.

VIDEO – KTV

Dhunë në ndeshjen Drenica – Gjilani

Drenica e ka shënuar fitoren e parë në stinorin pranveror përballë Gjilanit me rezultat 1:0, në ndeshjen e cila në fund doli jashtë kontrollit, pas goditjes që mori Taulant Dajaku i vendasve nga një tifoz i Gjilanit. Pas kësaj ndodhi një përleshje mes tifozëve mysafirë dhe policisë e aty u përfshinë edhe tifozët vendas, ku disa prej tyre hynë edhe në fushë duke kërkuar përballje me “Skifterat”.

Posted by Sporti në KTV on Sunday, March 4, 2018

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top