Superliga

Personalitete të njohura nga Gjilani në përkahje “Për Dritën Kampion” (VIDEO)

Skuadra e Dritës të dielën do të luajë ‘finalen’ ndaj Prishtinës, ndeshje e cila është e vlefshme për xhiron e fundit në Superligë, e që do ta vendosë kampionin më të ri të Kosovës si dhe skuadrën që do të marrë pjesë në Ligën e Kampionëve, shkruan futbollikosovar.com

Përmes videove në mbështetje të klubit nga Gjilani kanë dalë ftyra të njohura nga ky qytet si këngtarë, aktorë, politikanë, sportistë, etj.

#perdritenkampion

PER DRITEN KAMPION ! Posto edhe ti videon tënde në profil #PerDritenKampion

Posted by FC Drita – Intelektualët on Wednesday, May 16, 2018

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top