Futsalli

Qesharake: Ja arsyetimi i Huar Morinës pasi votoj Dritën para Prishtinës (Foto)

Dje trajneri i FC Prishtinës Futsal ka bërë një veprim krejtësisht të papritur.

Morina në një pytje se kush do bëhet Kampion i Vala Superligës, Prishtina apo Drita ai ka votuar për këta të fundit, raporton futbollikosovar.com.

Lexo më shumë:  E papritur: “Kush do të behet Kampion”: Trajneri i FC Prishtinës voton Dritën (Foto)

Mirëpo pas lajmit të publikuar nga ‘futbollikosovar.com’, Morina ka dalur me një reagim ku ka shkruar se vota ndaj Dritës, nuk ishte nga ai por nga një mik i tij, ish futbollist i Dritës, dhe se për votimin nuk ka qenë fare në dijeni.

Më posht reagimi i plot i Morinës:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top