Superliga

Sejdiu e Sermaxhaj kritikojnë Otto John: Po tregohet egoist (VIDEO)

Forma jo e mirë e sulmuesit të Trepçës ’89, Otto John, ka bërë që nigeriani të marr kritika të shumta. Përveç trajnerit të 89-shit, Gugash Magani, 19 vjeçari është kritikuar ashpër edhe nga trajneri i futbollit, Gani Sejdiu dhe ish-futbollisti, tani analist, Genc Sermaxhaj.

Video: KTV

Sejdiu dhe Sermaxhaj ‘godasin’ Otto Johnin

Forma jo e mirë e sulmuesit të Trepçës ’89, Otto John, ka bërë që nigeriani të marr kritika të shumta. Përveç trajnerit të 89-shit, Gugash Magani, 19 vjeçari është kritikuar ashpër edhe nga trajneri i futbollit, Gani Sejdiu dhe ish-futbollisti, tani analist, Genc Sermaxhaj.

Posted by Sporti në KTV on Monday, March 12, 2018

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top