Superliga

Shend Kelmendi arrin marrëveshje me klubin e Superligës

Sulmuesi anësor Shend Kelmendi do të jetë përforcimi i ri i Llapit.

Skuadra bardhëekaltër që do të udhëhiqet nga Bylbyl Sokoli sezonin e ardhshëm ka vazhduar me përforcime.

GazetaOlle merr vesh që klubi dhe lojtari që në sezonin e shkuar ruajti ngjyrat e Trepçës ’89 ka arritur marrëveshje me Llapin.

Kelmendi i shtohet numrit të madh të transferimeve te Llapi që sezonin e ardhshëm do ta kërkojnë titullin.

Shend Kelmendi ka qenë pjesë e Skënderbeut që është dënuar me 10 vite mospjesëmarrje në garat evropiane.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top