Superliga (J)

Shpërthen dhuna në derbin e juniorëve, ndërpritet ndeshja në minutat e fundit!

Dueli derbi i javës së 17-të në Superligën e Juniorëve ka përfunduar me sherr. Futbollistët e 2 Korrikut dhe ata të Dritës kanë përfunduar duke u grushtuar, raporton Gazetasheshi.

Derisa rezultati ishte 4-2 në favor të ekipit kryeqytetas dhe ndeshja po shkonte drejt fundit ka eskaluar situata, derisa shumë futbollistë janë përfshirë në konflikt.

Gjyqtari kryesor nuk e ka pritur fundin e ndeshjes fare dhe ka urdhëruar që ndeshja të ndërpritet.

Mbetet për tu parë se cili do jetë vendimi i organeve të FFK-së për këtë ndeshje.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top