Liga e Dyte

Skandaloze: Skuadra kosovare i quan ‘shkije’ skuadren e Lepencit (Foto)

Se fundi i kampionatit në futbollin kosovar çdo herë sjell tensione dhe se  lufta për pikë, bëhet aq e ashpër është dëshmuar edhe dje.

Skuadra e Rinisë nga Fushë Kosova ka lëshuar një sërë akuzash ndaj skuadrës së Lepencit, të cilët madje i quan edhe ‘shkije’, shkruan futbollikosovar.com.

Në një postim të bërë KF Rinia shkruan se ndeshja ndaj Lepencit ishte ndeshje bokësi, me shumë tensione që nga fillimi i ndeshjet e gjërë në fund. Madje sipas tyre vendasit bënë presion tek gjyqtari sa që ra në ndikim të tyre.

Për më shumë shikoni postimin e plot të KF Rinisë në rrjetet sociale.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top