Uncategorized

Skuadra e njohur e Bundesligës kërkon Milot Rashicën

Milot Rashicën në të ardhmen mund ta shohim në Bundesligë gjermane.

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, po kërkohet nga skuadra e njohur, Stuttgart.

Sipas raportimeve thuhet se krerët e klubit gjerman duan të përforcojnë repartin ofensivë  me një mesfushor sulmues, dhe 21 vjeçari nga Kosova është synimi kryesor.

Transferimi i Rashicës mund t’i kushtojë Stuttgarit rreth pesë milionë euro./Botasot/

 

Përshendetje, kjo faqe mirëmbahet vullnetarisht nga disa të rinjë. Klikoni ne reklamat për të na ndimuar financiarisht që ta mirëmbajmë sa më mirë!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top