Liga e Dyte

Sot starton pranvera për Ligën e Dytë A dhe B, këto janë ndeshjet

Pas një pushimi të gjatë, sot starton Liga e Dytë A dhe B.

Në të dy grupet sot do të zhvillohen nga dy ndeshje, me fillim nga ora 13.00:

LIGA E DYTË A – Xhiro 18-të
Istogu – Besa
Dukagjini – Opoja

Lexo edhe: LIGA E PARË: Këto ndeshje zhvillohen sot

LIGA E DYTË B – Xhiro 16-të
Dardana – Tefik Çanga
Sharri – Ulpiana

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top