Superliga

Superligë: Kjo është renditja pas xhiros së 23-të

 

Drita me fitoren e shënuar sot ndaj Drenicës i afrohet liderit Prishtinës me vetë dy pikë, pasi kjo e fundit barazoi pa gola me Trepçën ’89.

Liria humbi hapin duke barazuar me Vëllaznimin 1:1.

Gjilani dhe Flamurtari zhvillohet nesër.

 

Renditja tabelare pas javës së 23-të:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top