Liga Pare

Vaki kosovare: Skuadra e Ligës së Parë nuk i dinë emrin kundërshtarit të sotëm (Foto)

Sot skuadra e Vllaznisë së Pozheranit dhe Arbëria nga Lipjani zhvilluan një ndeshje miqësore mes vete, shkruan futbollikosovar.com.

Fitore shenuan musafirët lipjanas, 1:0, me golin e Çlirim Kashtanjeves.

Por skuadra e Arbërisë i ka ngatrruar keq emrin e kundërshtarit, siç mund të shihet edhe më posht:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top