Liga Pare

Zyrtare: Dukagjini prezanton 6 transfere! Premnton ende…(Foto)

Dukagjini i Klinës ka qenë sot shumë aktive duke prezantuar plot gjashtë transfere.

Tre prej tyre Granit Arifaj, Mark Milicaj e Duakgjin Gashi veq se kishte njoftuar gjatë ditës futbollikosovar.com, lidhur me ta.

Kurse tre të tjerët janë Leotrim Beqiri nga Fushë Kosova, Kujtim Maloku nga Hajvalia si dhe Valmir Hajrizi nga Onix.

Klubi premton ende transfere andaj skuadra e Dukagjinit këtë vjet me plot merit i takon epiteti i njërës nga pretendentët kryesor për inkuadrim në Superligë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top