Perfaqesuesja

Zyrtare: Miqësorja Kosovë – Shqipëri zhvillohet më 29 maj në Cyrih

Kryetari i federatës së futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri i ka konfirmuar redaksisë së sportit në Klan Kosova se përfaqësuesja e Kosovës në futboll, me datë 29 maj do ta zhvilloj një ndeshje miqësore me kombëtaren e Shqipërisë.

Sipas Vokrrit, kjo miqësore vëllazërore do të zhvillohet në Cyrih të Zvicrës.

Sigurisht, ky do të jetë një rast i mirë për krejt shqiptarët që jetojnë në Zvicër dhe shtetet përreth ta ndjekin këtë miqësore.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top