Superliga

Zyrtare: Shtyhet kjo ndeshje e Superligës së Kosovës!

Bora e rënë në Kosovë, ka bërë që të mbulohen shumë fusha në Kosovë, shkruan futbollikosovar.com.

Kjo ka bërë që ndeshja e Superligës së Juniorëve, Feronikeli – 2 Korriku, të shtyhet për një ditë tjetër.

Ndeshja e javës së 16-të në kuadër të Superligës së Juniorëve, ndërmjet Feronikelit dhe 2 Korriku, është shtyrë shkak i reshjeve të mëdha të borës, ka njoftuar faqja zyrtare e klubit prishtinas.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top