Liga Pare

Zyrtare: Trepça transferon futbollistin e Vllaznisë (FOTO)

Trepça vazhdon të përforcohet për edicionin e ri të Ligës së Parë.

Skuadra mitrovicase po vazhdon t’i kthejë disa prej lojtarëve që në të kaluarën bartën barrën kryesore.

I tillë është edhe mbrojtësi, Kujtim Pantina. Ish-futbollisti i Vllaznisë së Pozheranit ka arritur marrëveshje me ‘Xehetarët’ dhe edicionin e ri do ta bartë fanellën e këtij klubi, shkruan Gazetasheshi.com.

Pantina ishte nga më të mirët te Vllaznia në stinorin pranveror të edicionit të kaluar.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top