Liga Pare

Zyrtare: Vllaznia nënshkruan me një sulmues nga Shqipëria (FOTO)

Vllaznia po vazhdon mobilizimin për sezonin e ri ku ka vetëm një synim, rikthimin në Superligë, përcjellë futbollikosovar.com

Klubi nga Pozherani sot ka nënshkruar me sulmuesin nga Shqipëria, Jurgen Gjini.

Gjini më parë ka qenë pjesë e Vllaznisë së Shkodrës dhe Flamurtarit.

Ky për Vllazninë ishte transferimi i 11-të në këtë afat.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top