Liga Pare

ZYRTARE: Vushtrria nuk ndalet! Transferon edhe futbollistin e njohur të Llapit (Foto)

Pas Drilon Osmanit që u zyrtarizua nga Vushtrria, këta të fundit nuk e kanë ndërmend të ndalen.

Vushtrriasit tashmë kanë zyrtarizuar edhe transferin e Leotrim Kadriut, që ishte pjesë e skuadrës së Llapit, shkruan futbollikosovar.com.

Sot edhe zyrtarisht kemi arritur marrveshje me mbrojtesin llapjan Leutrim Kadriu. Prezentimi i lojtarit u be sonte ne zyret e klubit FC Vushtrria nga Drejtori Sportiv Muhamet Dragusha. Mbrojtesi 24 vjecar eshte ish antar i KF Hysit, KF 2 Korrikut dhe se fundmi KF Llapit. Lojtarit i deshirojme suksese ne fanelen tone, njofton faqja zyrtare e Vushtrrisë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuarat

Fansat e Futbollit Kosovar

Copyright © 2018Themetf

To Top